Servicemedewerker Tankstation Loogman Tanken & Wassen (20-30 uur, Aalsmeer)
Bij het tankstation van de Loogman Groep help je klanten met tanken en beantwoord je vragen. Ben jij klantgericht en energiek? Dan zoeken wij jou!
Je werkdag in het kort
Je begint de dag vroeg, maar met een lekker bakkie koffie ben jij helemaal klaar om te knallen. Als parttime medewerker ben jij meerdere dagen per week lekker aan de slag! Het tankstation opent zijn deuren en jij verwelkomt elke klant met een glimlach en een gezellig praatje. Je eerste klant tankt zijn auto vol en komt even bijpraten over het mooie weer – altijd fijn zo’n ochtendbabbel!
Tussendoor merk je dat het snoepgoed weer aangevuld moet worden en spring je snel in actie. Daarna ga je aan de slag met het schoonmaken van het terrein, zodat alles er weer netjes uitziet. Als de klanten bij de Comfort Lane hun tank komen vullen, ben jij de vriendelijke helpende hand die alles soepel laat verlopen.
De tijd vliegt! Voor je het weet is je shift bijna voorbij. Je zorgt ervoor dat de overdracht goed geregeld is, zodat je collega niet in een chaos belandt. Met een voldaan gevoel stap je de deur uit en kijk je terug op een productieve dag!
Wat wij bieden:
- Verdien tot €16,36 per uur (all-in) als je 21+ bent.
- Kans op schuldenvrij studeren met onze studiebeurs.
- Persoonlijke coaching en doorgroeimogelijkheden.
- Supertoffe bedrijfsuitjes, sportevenementen en feesten.
- Gratis autowassen en lekkere kortingen bij Loogman.
Iemand die bij het tankstation van de Loogman Groep past:
- Heeft een klantgerichte instelling en verwelkomt iedereen met een glimlach.
- Is vriendelijk, sociaal en heeft een gezellig praatje voor elke klant.
- Is flexibel en houdt van werken in een energieke omgeving, ook in de weekenden.
- Zorgt altijd voor een nette en vlotte service, zodat klanten met een goed gevoel weer door kunnen!
Over Loogman
Je bent vast wel eens langs Loogman gereden of hebt je auto er laten wassen. Maar we doen zoveel meer! Van ons tankstation met FEBO en Co to Go in Aalsmeer, tot 9 autowasstraten, Huureenbox en Golf Amsteldijk met Brasserie10. Bij Loogman Carwash gebruiken we de nieuwste technieken en luisteren we naar onze klanten om de beste service te bieden. Elke dag verlaten tevreden klanten onze wasstraat met een schone auto.
Door de jaren heen is het bedrijf ontzettend gegroeid, maar de gezelligheid, betrokkenheid en creativiteit van het familiebedrijf vormen nog steeds de basis van hoe wij werken. Onze medewerkers scoren ons als werkgever dan ook met een 7,9!
Solliciteren
Klinkt dit als jouw nieuwe bijbaan? Solliciteer nu via onze website! Heb je nog vragen, kijk dan op onze website of bel gerust naar het nummer 085 05 13 207. Noah beantwoordt graag jouw vragen!
Kom erbij en maak werken bij Loogman de leukste ervaring ooit!