Wij zijn op zoek naar een medewerker wasstraat die zowel in de middag- als avonduren aan de slag wilt!
Steek jij graag de handen uit de mouwen? Is geen vuiltje jou te veel en ben jij graag onderdeel van een team. Voor onze wasstraat in Amsterdam zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die ons team komt versterken.
Hoe ziet een gemiddelde werkdag er uit?
Je start je dag op met een lekkere bak koffie (of thee). Je collega’s staan al sinds 08:00 hard te werken, maar jij hebt vandaag de latere dienst. De zonnestralen schijnen nog naar binnen, dus het beloofd druk te worden. Vandaag werk je van 16:00 tot 20:00. De eerste auto’s ontvang je met een grote glimlach. Je denkt graag met de klant mee en adviseert hen waar nodig. Wanneer je werkdag er op zit, zorg je er voor dat je de wasstraat netjes achterlaat voor je collega’s die de volgende dag op het rooster staan.
Iemand die bij Loogman past:
- Een energieke doener die graag buiten werkt.
- Flexibel inzetbaar, ook in het weekend.
- Klantvriendelijk en altijd klaar voor een praatje.
- Teamspeler met een positieve uitstraling.
- Je bent meerdere avonden in de week beschikbaar.
Wat wij bieden:
- Verdien tot €17,17 per uur (all-in) als je 21+ bent.
- Kans op schuldenvrij studeren met onze studiebeurs.
- Persoonlijke coaching en doorgroeimogelijkheden.
- Supertoffe bedrijfsuitjes, sportevenementen en feesten.
- Gratis autowassen en lekkere kortingen bij Loogman.
Word jij onze nieuwe collega?
Klinkt dit als jouw nieuwe bijbaan? Solliciteer nu via onze website! Heb je nog vragen, kijk dan op onze website of bel gerust naar het nummer 085 05 13 207. Noah beantwoordt graag jouw vragen!
Kom erbij en maak werken bij Loogman de leukste ervaring ooit!